Pølsehuset lørdag

Pølsehuset vagtplan 2019

Arbejdsplan for Lørdag

Rød markering er barformanden

Fed sort er grillmester

 

08-09  Keld Kristensen Marianne Nielsen Elisabeth Romoser Søren Svane  Susanne Damborg xxxxxxx xxxxxx xxxxxx
09-10  Keld Kristensen Marianne Nielsen Elisabeth Romoser

Søren Svane

 Susanne Damborg xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx
10-11  Keld Kristensen Marianne Nielsen Elisabeth Romoser

Søren Svane

 Susanne Damborg xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx
11-12 Frants Nørager Marianne Nielsen   Elisabeth Romoser  xxxxx  Susanne Damborg Linda Poulsen xxxxxxxx xxxxxx
12-13 Frants Nørager  Astrid Møller  Gerda-Helene Dorthe Svenningsen Bente Hvid Linda Poulsen Lone Juncher  Mette Holtet
13-14 Anders/Svenne   Astrid Møller  Gerda-Helene  Dorthe Svenningsen Bente Hvid Karoline Bergkvist  Lone Juncher  Mette Holtet
14-15 Anders/Svenne  Mette Holtet  Kim Pedersen  Lone Braad  Marie Juncher  Karoline Bergkvist  Lone Juncher  Jeanie Eltong
15-16 Anders/Svenne Mette Holtet  Kim Pedersen  Lone Braad Marie Juncher  Klaus Lund  Anne Lund  Jeanie Eltong
16-17  Kjeld Holck  Mette Holtet Kim Pedersen  Kathrine Thorulf

  Heidi Møller

Klaus Lund  Anne Lund xxxxx
17-18  Kjeld Holck  Astrid Møller  Kim Pedersen Kathrine Thorulf  Heidi Møller Klaus Lund Anne Lund xxxxx
18-19  Kjeld Holck   Astrid Møller Johanne Stilling Kathrine Thorulf Heidi Møller  Rikke Bräuner   Vivian Rosenvinge    Kathrine Salling
19-20  Rie Bloch  Astrid Møller   Johanne Stilling  Lene Borg  Mads Refsgaard   Rikke Bräuner   Vivian Rosenvinge   Kathrine Salling
20-21  Rie Bloch  Astrid Møller  Johanne Stilling  Lene Borg  Mads Refsgaard  Rikke Bräuner    Vivian Rosenvinge xxxxxx
21-22  Rie Bloch   Astrid Møller   Anne Lund  Heidi Møller  Mads Refsgaard   Rikke Bräuner  Vivian Rosenvinge xxxxxxx
22-23 Henrik Kolind  Heidi Møller 

 Anne Lund

 

Sv. Aage Greve

xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx
23-24  Henrik Kolind Heidi Møller    Buster    Sv. Aage Greve
xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx
24-01  Henrik Kolind     Buster     Sv. Aage Greve
xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx
01-02  Henrik Kolind    Buster    Sv. Aage Greve
xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx
Top

2020: 

Mike Andersen lørdag kl. 19

 

Uptown Funk lørdag kl. 22

 

Bo Evers søndag kl. 12.30

 

SWING KINGS fredag kl. 22.30